Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skazaniec - Serwer Role-Play! EDYCJA II. Pełnij rolę więznia. Dni dzisiejsze. Rangi, spacerniaki, eventy, prace, ekonomia, gangi i narkotyki!


kazama123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SKAZANIEC

Co jest grane? Zycie wieznia / O co chodzi?

Trafiasz do zakładu karnego... Za co? Dowiesz się! Po rozprawie udajesz się do wyznaczonej Ci celi. Z kim będziesz siedział to się okaże. Większość czasu spędzasz właśnie tam, ale także wychodzisz na spacerniaki, połowić ryby, pograć lub poćwiczyć na boisku, albo do pracy (np. kopalnia).

Gra nie ma określonego celu. Baw sie dobrze pełniąc rolę więźnia :)

Gangi i Narkotyki oraz krzesełka :P (Handel)

Możesz założyć własny gang. Niestety to kosztuje (500$)

stan konta - /money

przelej kase - /pay <nick> <ilość>

Zapoznaj się z pluginem - ClanWars - Najpotrzebniejsze komendy to:

/clan create <nazwa>

/clan leave

/clan join <nazwa>

/clan invite <nick>

/clan kick <nick>

/clan tag <tag> (skrót/nazwa gangu)

/clan info <clan/nazwa>

/clan info <player>

Narkotyki... Możesz je kupować, czyli wiąże się z handlem. Handlować możesz z każdym kto to toleruje.. Ze strażnikiem/oficerem bądź innym więźniami. (kase zarabiasz wyłudzając lub pracując).

Możesz kupować najrózniejsze rzeczy. Np. Narkotyki.

Kokaina - Cukier

Mariuhana - Kaktus (barwnik)

Grzybki :P - muchomor

Aby użyć narkotyku, albo usiąść na krześle (schodek) = Shift + PPM

Rangi

Wśród hierarchii więziennej wyróżniamy:

Świażek - Nowy w celi, więzieniu. Traktowany obojętnie

Gryps - Git-człowiek. Sprawdzony, który nie kabluje strażnikom.

Cwel - Nie muszę nic mówić chyba :P W skrócie.. Frajer, który wykorzystywany jest seksualnie i przemocą.

Urk - Przywódca danej celi. Nikt mu nie podskoczy. Rozdaje innym współwięźniom rangi.

Role-Play

Pamiętaj, że na chacie... W nawiasach mówisz jako ty np.

(Elo Szczypior xD Spoko kanał na YT)

A bez nawiasów jako więzień np.

Siema Krecha.. Hajs sie zgadza? Wykiwałeś straznika?

Natomiast czynność opisujesz w ** np.

*Robi kupę*

Reszty dowiesz się na serwerze!

IP : skazaniec.maxc.pl:25745

Kontakt :

Skype : szczypi0or

YouTube : Szczypi0or

Opublikowano

Ciekawey bardzo serwer serdecznie kazdego zapraszam gra sie bardzo milo

Opublikowano

Server slaby, admini klną na czacie i banują bez ostrzezenia oraz powodu

Klniemy w RP - w więzieniu się nie cackają zią ;)

Dajemy ostrzezenia i to duzo :)

Opublikowano

Pare razy walnąłem typka, nawet go nie zabiłem ani nic i ban 12h. W końcu to więzienie a tam są bójki, za to powinien być karcer...

 

Robią serwer RP a wgl nic nie wiedzą o RP...

 

Dziękuję dobranoc.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Nie polecam, "poczuj się jak więzień"

Ale więźniem tu być nie można,

pvp = ban

bunty = ban

największej ciocie dają urka, a ten kto powinien go mieć ma najgorszą rangę -_-

Admini w dupie mają to, że chcesz dostać celę, wolą zabijać więźniów...

Bijesz kogoś, dostajesz kicka za nieprzestrzeganie RP, a bicie kogoś to należy do RP "Skazaniec" ...

 

Szczerze, najgorszy jail na jakim grałem...

2/10

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Serwer naprawdę przypomina RP, a ci co nie wiedzą nic o "życiu" RP niech tam nie wchodzą bo potem jest płacz ;)

Pytanie do założyciela.Czy planujecie dodać trochę slotów ? bo te 17 to lipnie wygląda.

 

 

@Down, bana na twarz dostane jedynie, ale ja tu lałem kogo się da i tylko kicka dostałem :D

Opublikowano

Serwer naprawdę przypomina RP, a ci co nie wiedzą nic o "życiu" RP niech tam nie wchodzą bo potem jest płacz ;)

 

To administracja nie wie nic o "życiu" RP.

 

Wyjdź z domu i komuś przywal to zobaczymy czy dostaniesz bana xD.

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Widać admini zrozumieli i serwa wyłączyli -_-

Jak robicie "Bądź więźniem" to niech się poczują jak więźniowie

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Serwer zaje**ty , nie to co inne typowe Jail'e .

Tutaj ... rozpoczyna się przygoda więźnia :D

Szczerze zapraszam wszystkich na ten serwer !

 

_____

 

Serwer do czasu był ON i był faktycznie fajny ...

Szkoda zamknięcia . :/

Opublikowano

Nie wiem co wy mówicie o tym serwerze! Ja nie wiem może jakiś świrus z MPC każe wam pisać "Kurwa serwer do bani, admini klną, dają bany" i co jeszcze? Grałem na poprzedniej edycji serwera (jeżeli były edycje xD) i serwer był super!

 

Czemu mi IP nie działa ??? :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...